O nas

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Firma MOV od 2006 roku zajmuje się produkcja wysokiej klasy stołów do masażu oraz leżanek SPA. Dostarczanie do Państwa najwyższej jakości urządzeń, które sprostają nawet największym wyzwaniom podczas Państwa pracy jest dla nas misja której pozostajemy wierni od początku istnienia MOV.

 

 

Rodzima produkcja :

Od 2006 roku prowadzimy produkcję w oparciu jedynie o polskich producentów posiadających certyfikaty bezpieczeństwa wytwarzanych produktów.

Misją MOV jest dążenie do doskonałości w dostarczaniu najwyższej jakości produktów. Tworzymy nowe rozwiązania i technologie tak, aby nasze produkty przekraczały najwyższe światowe standardy. Nasze produkty nie tylko mają wyjątkowy wygląd, ale są również niezwykle praktyczne, bezpieczne i ekologiczne. Oczekiwania naszych klientów są dla Nas priorytetem i inspiracją do rozwoju. Bliskie relacje z klientami oraz ciągłe doskonalenie w zakresie jakości i efektywności stanowią gwarancję rozwoju firmy oraz ważne źródło naszej przewagi konkurencyjnej. Działamy po to, by pomoc ludziom cieszyć się zdrowiem, by mogli realizować swoje pasje, cele i spełniać marzenia. Część wpływów z naszej działalności przekazujemy fundacjom, ośrodkom rehabilitacyjnym oraz osobom prywatnym potrzebującym Naszego wsparcia. Gwarantujemy elastyczne podejście do klienta i profesjonalną obsługę. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu komfort i wygodę. To dowód na to, że nasi odbiorcy są, byli i zawsze będą dla nas najważniejsi.

   

Bezpieczeństwo to podstawa :

Nasze produkty zarejestrowane są jako „Wyrób medyczny, kl. I wg reguły 1, zgodnie z zał. IX dyrektywy 93/42/ECC”. Wyroby tego typu odpowiadają normą bezpieczeństwa krajów Unii Europejskiej oraz podlegają nadzorowi i kontroli co do procesów produkcji, nadzoru nad bezpieczeństwem produktu i bezpieczeństwem materiałów użytych do produkcji wyrobu medycznego. Skutkiem takiego nadzoru jest możliwość wprowadzenia na rynek wysokiej jakości produktu z certyfikowanych materiałów i oznaczenie go symbolem bezpieczeństwa CE.

TÜV Rheinland Polska, który certyfikował firmę MOV jest liderem na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie.

 

 

Twój stół do masażu !

Firma  mov  od 2005 roku zajmuje się produkcją profesjonalnych stołów do masażu, stołów rehabilitacyjnych oraz leżanek SPA&Wellness.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl