Serwis Door-To-Door

 

Serwis Door-To-Door od swiatmasazu.pl - Kompleksowa opieka nad Twoim sprzętem!Nasza troska o każdy produkt nie kończy się w momencie jego sprzedaży. W MOV Sp. z o.o. oferujemy Ci nasz bezkonkurencyjny serwis door-to-door, który objęty jest gwarancją na każdy produkt, niezależnie od jego wartości.

Jeżeli Twoje urządzenie wymaga naprawy lub wymiany, możesz być pewien, że wszystko pójdzie gładko. Przesyłka, bez względu na jej rozmiar, jest dostarczana i odbierana przez sprawdzoną firmę kurierską, a cały koszt pokrywa MOV Sp. z o.o. – zawsze stawiamy na komfort i satysfakcję naszych klientów.

Każdy nasz produkt wyprodukowany po 2006 roku, jest objęty możliwością serwisu, nawet po upływie okresu gwarancyjnego. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem 690 080 080 lub mailowo na adres biuro@swiatmasazu.pl.

Jeśli wymiana większości części zamiennych lub eksploatacyjnych jest możliwa w Twoim salonie przy pomocy podstawowych narzędzi, zapewniamy fachową konsultację naszych specjalistów, którzy pomogą ustalić szczegóły, koszt i procedurę naprawy.

Zauważyłeś wadę lub produkt nie działa poprawnie? Nie martw się, jesteśmy tu, by pomóc. Wszelkie uszkodzenia i wady produktów prosimy zgłaszać na adres mailowy biuro@swiatmasazu.pl lub telefonicznie na numer 690 080 080 w ciągu 7 dni od daty wystąpienia problemu.

Jeśli zgłoszenie dotyczy reklamacji, wystarczy pobrać formularz reklamacyjny [tutaj], wypełnić go i przesłać na nasz adres mailowy wraz z wszystkimi koniecznymi załącznikami. Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu 14 dni od daty dokonania kompletnego zgłoszenia. Po jej rozpatrzeniu, skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o dalszej procedurze.

W przypadku naprawy serwisowej, to my pokryjemy koszt transportu sprzętu do naszej firmy i z powrotem do Ciebie. Dodatkowo, wysyłka wymienionych części zamiennych również będzie na nasz koszt.


MOV Sp. z o.o. - Twój partner w świecie masażu, zawsze gotowy do pomocy !

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania, zadzwoń ! PN-PT od 8:00 do 18:00

Telefon: 690 080 080

Email: biuro@swiatmasazu.pl

Informacja w stopce
   • MOV Sp. z o.o.
   • NIP: PL 8393237038
   • Akacjowa 30
    76-251 Bolesławice / Polska

   • Tel.: 690 080 080
   • E-mail: biuro@swiatmasazu.pl
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl