Zwroty i gwarancja

Drogi Kliencie,

Rozumiemy, że czasami decyzje zakupowe mogą się zmienić i jesteśmy tutaj, aby Ci to ułatwić. Dajemy Ci pełną swobodę do dokonania zwrotu w ciągu 30 dni od daty dostawy produktu.

Chociaż zwracamy uwagę, że zwrotowi podlegają jedynie produkty prefabrykowane. Produkty zamawiane i wykonywane na Twoje indywidualne zamówienie są specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb i jako takie, niestety nie kwalifikują się do zwrotu. Dlatego zachęcamy do dokonywania przemyślanych zakupów.

Jeśli zdecydujesz się na zwrot, prosimy o dostarczenie produktu do MOV w oryginalnym opakowaniu i z oryginalnym dowodem zakupu. Dbamy o jakość naszych produktów, dlatego zwracany produkt nie może być produktem używanym, musi być odpowiednio zabezpieczony w oryginalnym opakowaniu i nie może nosić znamion uszkodzenia w transporcie.

Nawet jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, masz prawo do zwrotu, z wyjątkiem zakupów produktów bezpośrednio związanych z działalnością firmy.

Pamiętaj jednak, że większość produktów wytwarzanych przez MOV SP Z O.O., z wyłączeniem stołów składanych Premium (w wersji ALU i ULTRA), Reflex (w wersji ALU i ULTRA), Manual, Manual ALU, klękosiadów i produktów drobnych, są produktami zamawianymi według Twojej specyfikacji i wykonywanymi pod Twoje zamówienie, dlatego nie przysługuje im możliwość zwrotu.

Gwarancja 5 LAT od MOV !

Jako dodatek do naszej polityki zwrotów, z przyjemnością przypominamy Ci o naszym programie gwarancyjnym. Nasza 5-letnia gwarancja obejmuje konstrukcję stołów składanych przez okres 5 lat.* Pozostałe produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Dla produktów zakupionych przez firmę do celów prowadzenia działalności gospodarczej, przygotowaliśmy dodatkową gwarancję Bizness24.**

Więcej informacji o warunkach gwarancji znajdziesz w karcie gwarancyjnej dostarczanej z produktem. W przypadku braku karty gwarancyjnej, skontaktuj się z nami na adres biuro@swiatmasazu.pl, a my wyślemy Ci kartę gwarancyjną drogą elektroniczną w formie PDF.

Z radością służymy Ci pomocą, jesteśmy tutaj dla Ciebie na każdym etapie - od momentu zakupu aż po obsługę posprzedażną. Dziękujemy za to, że jesteś z nami!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Twój zespół MOV Sp. z o.o.

*5-letnia gwarancja obejmuje konstrukcję stołu. Elementy eksploatacyjne takie jak tapicerka i akcesoria rozłączane objęte są standardową 24 miesięczną gwarancją zgodnie z prawem konsumenckim. Elementy ochronne, takie jak pokrowiec transportowy i pokrowiec antyolejowy, nie podlegają gwarancji.

**Dodatkowa gwarancja Bizness24 obejmuje konstrukcje stołów do masażu na okres 24 miesięcy. Elementy eksploatacyjne, takie jak tapicerka i akcesoria rozłączane, są objęte 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Elementy ochronne, takie jak pokrowiec transportowy i pokrowiec antyolejowy, nie podlegają gwarancji.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania, zadzwoń ! PN-PT od 8:00 do 18:00

Telefon: 690 080 080

Email: biuro@swiatmasazu.pl

Informacja w stopce
   • MOV Sp. z o.o.
   • NIP: PL 8393237038
   • Akacjowa 30
    76-251 Bolesławice / Polska

   • Tel.: 690 080 080
   • E-mail: biuro@swiatmasazu.pl
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl